Proč si pořídit chytré hodinky?

Fenoménem poslední doby jsou chytré hodinky, které si pořizuje čím dál více lidí. Pojďme se podívat proč jsou chytré hodinky chytré a jak pro vás mohou být užitečné.

Hlavní myšlenkou chytrých hodinek je přenést co nejvíce informací z telefonu, který máte většinou v kapse na nějaké lehce dostupné místo. K tomu perfektně slouží hodinky, na které je řada lidí zvyklá a běžně je používá. Hodinky je možné spárovat s telefonem přes Bluetooth, díky kterému získávají informace. Pokud máte hodinky propojené s telefonem a přijde vám e-mail nebo SMS, stačí se podívat na hodinky a hned budete vědět od koho vám zpráva přišla. Záleží na typu hodinek, jestli jsou schopné pouze oznámit notifikaci nebo si můžete zprávu přečíst přímo v hodinkách. Bohužel většina hodinek zprávy pouze přijímají, není tak možné z hodinek ihned poslat odpověď.

Smartwatch1

Další vychytanou funkcí hodinek je přijmutí nebo odmítnutí hovoru. Na displeji se vám ukáže, kdo vám volá a vy se pak akorát rozhodnete, jestli hovor přijmete či nikoliv. Pokud se rozhodnete pro odmítnutí hovoru, můžete rovnou odeslat přednastavenou zprávu s důvodem odmítnutí hovoru. Některé hodinky nabízí možnost telefonovat, díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru, takže můžete v klidu volat přímo z hodinek.

Smartwatch2

Hodinky vám umožní jednoduše ovládat hudbu, kterou posloucháte z telefonu. To jde výborně spojit s další funkcí sportovního pomocníka. Pokud si vyrazíte zaběhat, tak díky přístupu k GPS mohou hodinky ihned zobrazovat výsledky vaší aktivity.

V našem obchodě si můžete vybrat ze dvou druhů chytrých hodinek:

Prvním modelem jsou GOCLEVE CHRONOS PI, které nabízí elegantní vzhled. Díky jejich klasickému designu jsou vhodné pro manažery. Navíc nabízejí tlačítko SOS, které v nouzi nebo nebezpečí upozorní lékaře nebo vaši rodinu. Díky funkci Phone Finder budete moci svůj telefon vždy najít. Pokud se od hodinek vzdálíte a delší vzdálenost ihned dostanete upozornění. Zároveň nabízí lokalizaci telefonu na 10 metrů.

Smartwatch3

Druhým modelem jsou CARNEO SMART WATCH, které nabízí barevný dotykový displej. Do hodinek je možné vložit SIM kartu a jde je použít jako samostatný telefon. Po spárování hodinek a telefonu a je možné hodinky využívat jako telefon i bez vložené SIM karty. Díky integrované kameře můžete uskutečnit i videohovory a vytvářet fotografie přímo z vašeho zápěstí. Navíc vestavěný internetový prohlížeč vám dovolí surfovat na internetu přímo z hodinek.

Smartwatch4

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook

fb

nejlevnejsizbozi.eu